Wpisz szukany tekst:

Czym jest TravelRent

Wizytówką portalu jest nasza mapa obiektów.

Dysponujemy najbardziej aktualną bazą danych obiektów noclegowych i atrakcji turystycznych. Przy jej tworzeniu współpracowaliśmy z twórcami portalu zumi.pl, co daje nam pewność pełnej aktualności danych.Skontaktowaliśmy się ze wszystkimi właścicielami prezentowanych obiektów i uzyskaliśmy zgodę na ich publikację. Działamy profesjonalnie i zgodnie z prawem.

Na mapie zaznaczone są obiekty noclegowe z podstawowymi informacjami o nich, dostępnymi po kliknięciu na obiekt.

Udostępniamy szereg możliwości wyszukiwania przy wykorzystaniu kryteriów takich jak:

  • termin pobytu,
  • cena,
  • lokalizacja
  • nazwa

Niektóre obiekty umożliwiają dokonanie rezerwacji on-line (są wtedy wyróżnione "REZERWUJ ONLINE"). Dzięki tej funkcjonalności można natychmiast  dokonać rezerwacji wraz z opłaceniem zaliczki on-line. Opłaty można  dokonać kartą kredytową lub przelewem z konta (integracja z przelewy  24). Inne obiekty umożliwiają sprawdzenie terminu rezerwacji on-line oraz skontaktowanie się z Dysponentem obiektu i potwierdzenie rezerwacji (są wtedy wyróżnione "REZERWUJ"). Jeszcze inne obiekty umożliwiają na skontaktowanie się z Dysponentem obiektu i potwierdzenie terminu rezerwacji (są wtedy wyróżnione "SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ").

Ponadto na mapie zamieściliśmy liczne użyteczne miejsca w okolice takie jak dworce, lotniska oraz atrakcje w tym obiekty muzealne, rozrywkowe, rekreacyjne, ponad to restauracje, kawiarnie,bary i wiele innych. Wszystkie skategoryzowano  i oznaczono odpowiednią ikonką na mapie. W celu znalezienia konkretnego miejsca w okolicy wystarczy zaznaczyć kwadracik obok ikonki znajdujący się w legendzie mapy.

Równie łatwo można korzystac  z Planera Pobytu, który umożliwia porównanie interesujących obiektów dzięki czemu łatwiej można podjąć decyzję. Więcej o planerze tutaj.

Wiadomości i Kalendarium to zawsze aktualne informacje o tym co dzieje się w obrębie największych aglomeracji.

Aby w pełni poznać funkcjonalność portalu proponujemy odwiedzić Strefę użytkownika i Strefę dysponenta.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent