Wpisz szukany tekst:

Strefa użytkownika

Zapraszamy do wspólnego redagowania treści naszego portalu. Oddajemy do dyspozycji zakładkę „Ciekawostki” gdzie można umieszczać krótkie relacje ze swoich podróży, spostrzeżenia i uwagi pomocne innym użytkownikom ciekawie spędzić czas.

 
Zachęcamy do pozostawienia Opinii o obiektach. Po zakończonym pobycie możecie zostawić swoje opinie o obiekcie, które umożliwią innym użytkownikom podjęcie decyzji a Właścicielowi obiektu pozwolą ciągle podwyższać standard świadczonych usług.
 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent