Wpisz szukany tekst:

Cena za noc (zł)
od
0
do
0
Do centrum (km)
0
Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
-8oC
2oC
4oC
Powiększ mapę
Pokaż obiekty wg.
kryteriów wyszukiwarki

Zaznaczenie tej opcji spowoduje pokazanie na mapie tylko obiektów spełniających kryteria Wyszukiwarki (po lewej stronie mapy).
Odznaczenie tej opcji spowoduje doładowanie obiektów na obszarze mapy po zmianie jej położenia lub skali.

Noclegi Białystok

Sortuj według:

PPHU Korol. Irena Korolczuk Białystok

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

3,3 km do centrum

Zapraszamy

Białystok

Zapraszamy do odwiedzin miasta Białystok - administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum Podlasia. Białystok znajduje się w obszarze określanym jako „zielone płuca Polski”, którego dużą część stanowią tereny zielone, lasy, parki i skwery. Tworzy to bardzo specyficzny i zdrowy mikroklimat, który idealnie nadaje się do odpoczynku i relaksu. W obrębie Białegostoku dwa rezerwaty przyrody, a aglomeracja miejska sąsiaduje z Narwiańskim Parkiem Narodowym – takie usytuowanie rezerwatów przyrody w bezpośrednim sąsiedztwie miasta jest unikatowe. Noclegi Białystok oferują odwiedzającym komfortowe warunki do wypoczynku – zarówno dla miłośników luksusu i wysokich standardów, jak i osób poszukujących taniego noclegu. Również miłośnicy sportu i aktywnego wypoczynku znajdą tu coś dla siebie – istnieją tu cztery stadiony, baseny , korty tenisowe a samo miasto stanowi świetną bazę wypadową do wycieczek pieszych i rowerowych po okolicznych lasach oraz łąkach. W Białymstoku odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalne i sportowe. Do najciekawszych można zaliczyć Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich, Podlaski Festiwal Krótkich Filmów Niezależnych czy też Festiwal Piosenki Żeglarskiej Kopyść. Dodatkowo miasto posiada drużynę piłkarską – Jagiellonię Białystok – której mecze uświetniają weekendy oferując oglądającym spora dawkę emocji. Warto zatem przejrzeć dostępne noclegi Białystok, zarezerwować jeden i zawitać w Białostockie rejony – to znakomity pomysł na wypoczynek i relaks na łonie natury.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent