Wpisz szukany tekst:

Cena za noc (zł)
od
0
do
0
Do centrum (km)
0
Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
-5oC
4oC
9oC
Powiększ mapę
Pokaż obiekty wg.
kryteriów wyszukiwarki

Zaznaczenie tej opcji spowoduje pokazanie na mapie tylko obiektów spełniających kryteria Wyszukiwarki (po lewej stronie mapy).
Odznaczenie tej opcji spowoduje doładowanie obiektów na obszarze mapy po zmianie jej położenia lub skali.

Noclegi Bydgoszcz

Sortuj według:

Hotel Słoneczny Młyn Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

2,3 km do centrum

Cena od: 297

Zapraszamy

Hotel Zawisza Bydgoszcz

max: 2os.

Pokoje: 1

sypialnie: 1

3,4 km do centrum

Cena od: 290

Zapraszamy

Hotelik Orbi Bydgoszcz

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

3,6 km do centrum

Zapraszamy

Nocleg Bydgoszcz Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

9 km do centrum

Cena od: 80

Zapraszamy

Park Hotel Bydgoszcz Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

1,8 km do centrum

Cena od: 230

Zapraszamy

Pensjonat Kinga Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

9,1 km do centrum

Cena od: 70

Zapraszamy

Pensjonat Oliwia Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

9 km do centrum

Cena od: 70

Zapraszamy

Pensjonat RafCar Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

12 km do centrum

Cena od: 50

Zapraszamy

Pokoje Gościnne Na Bocianowie Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

2,1 km do centrum

Cena od: 90

Zapraszamy

Villa Agat Bydgoszcz

max: 1os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

4 km do centrum

Cena od: 80

Zapraszamy

"Hawana" S.C. Firma Handlowo-Usługowa Bydgoszcz

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

4,5 km do centrum

Zapraszamy

Bydgoszcz

Bydgoszcz jest największym miastem Kujaw i województwa kujawsko-pomorskiego i jednym z największych miast Polski. Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny oraz sportowy. Co ciekawe, w Bydgoszczy znajduje się największy pod względem obszaru miejski park w Polsce. Miasto co roku jest odwiedzane przez tysiące turystów nie tylko z Polski, ale też z innych krajów Unii Europejskiej. Jako interesujący ośrodek turystyczny, Bydgoszcz kusi pięknym Starym Miastem, położonym w meandrach rzeki Brdy, Wyspą Młyńską oraz Wenecją Bydgoską oraz wieloma innymi zabytkami – m.in. najstarszą, czynną w Polsce sztuczną drogą wodną, jaką jest Kanał Bydgoski z systemem śluz. Znajduje się tu również wiele zabytkowych kościołów, cztery sanktuaria katolickie oraz liczne muzea. Bydgoszcz słynie też z kilku festiwali, które przyciągają widzów także spoza miasta. Działają tu znane sceny muzyczne Filharmonii Pomorskiej, Opery Nova oraz scena Teatru Polskiego. Lokalna baza noclegowa oferuje swoim gościom wygodne pokoje, jednakże szukając noclegi Bydgoszcz najlepiej rozejrzeć się za miejscami w pobliżu rzeki Brdy, gdyż wspaniała iluminacja okalających ją budynków tworzy owocuje wspaniałymi efektami wizualnymi nocą tworząc wspaniały nastrój. Bydgoszcz słynie również z kilku festiwali, które przyciągają widzów także spoza miasta. Działają tu znane sceny muzyczne Filharmonii Pomorskiej, Opery Nova oraz scena Teatru Polskiego. Filharmonia organizuje festiwale: „Bydgoski Festiwal Muzyczny” i „Musica Antiqua Europae Orientalis”, opera „Bydgoski Festiwal Operowy”, zaś teatr „Festiwal Prapremier”. W Bydgoszczy każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego warto poszukać noclegu już dziś i jak najszybciej zawitać w bydgoskie rejony!

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent