Wpisz szukany tekst:

Cena za noc (zł)
od
0
do
0
Do centrum (km)
0
Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
-6oC
3oC
8oC
Powiększ mapę
Pokaż obiekty wg.
kryteriów wyszukiwarki

Zaznaczenie tej opcji spowoduje pokazanie na mapie tylko obiektów spełniających kryteria Wyszukiwarki (po lewej stronie mapy).
Odznaczenie tej opcji spowoduje doładowanie obiektów na obszarze mapy po zmianie jej położenia lub skali.

Noclegi Warszawa

Sortuj według:

"Amicus" Dom Pielgrzyma Fundacja Bonum Warszawa

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

4,2 km do centrum

Zapraszamy

"Top One Apartments" Warszawa

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

0,8 km do centrum

Zapraszamy

Amarylis Bed & Breakfast Warszawa

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

5,9 km do centrum

Zapraszamy

Apartament Dobry Sen Warszawa

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

12,5 km do centrum

Zapraszamy

Apartament Domaniewska Warszawa

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

5,4 km do centrum

Zapraszamy

Apartamenty Bravia Warszawa

max: 4os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

6,7 km do centrum

Cena od: 240

Zapraszamy

apartamenty CENTRUM Warszawa

max: 6os.

Pokoje: 2

sypialnie: 1

0,6 km do centrum

Cena od: 169

Zapraszamy

Apartamenty Domlux Warszawa

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

2 km do centrum

Zapraszamy

Apartamenty P&O Warszawa

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

2,9 km do centrum

Zapraszamy

Apartamenty Śpij Dobrze Warszawa

max: 4os.

Pokoje: 1

sypialnie: 1

0,6 km do centrum

Cena od: 260

Zapraszamy

Apartamenty-Visitare Warszawa

max: 7os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

3 km do centrum

Cena od: 150

Zapraszamy

Warszawa

Zapraszamy do odwiedzenia Warszawy – największego polskiego miasta i stolicy zarazem. Warszawa oferuje turystom mnogość rozmaitych atrakcji, zabytków i miejsc wartych zobaczenia. To tutaj odbywa się większość wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Każdego roku w mieście pojawiają się największe gwiazdy światowego show-biznesu, takie jak Madonna, Sting czy też Lady Gaga. Warszawa jest również miejscem organizacji rozmaitych festiwali muzycznych i filmowych – do najsłynniejszych należą: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Szopena, Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy, Wisłostrada i wiele, wiele innych. Będąc w stolicy Mazowsza pamiętać należy o jej długiej i barwnej historii – początki miasta sięgają nawet IX wieku a na przełomie stuleci przeżywało ono zarówno wiele wzlotów, jak i upadków. Owocem tych wszystkich wydarzeń jest wiele zabytków, tradycji i opowieści, które fascynują do dziś. Do najsłynniejszych należą Łazienki Królewskie, Zamek Królewski oraz najwyższy budynek w Polsce – Pałac Kultury i Nauki. Jeżeli chodzi o noclegi Warszawa –nietrudno znaleźć dobry nocleg, a co więcej stoją one na wysokim poziomie. Większość hoteli, hosteli oraz pensjonatów oferuje swoim gościom apartamenty na wysokim poziomie. Występują tu takie marki jak Marriott, Sheraton, InterContinental oraz wiele innych dla najbardziej wymagających klientów. Ale Warszawa to nie tylko luksusowe hotele – znajdują się tu również tanie noclegi Warszawa, idealne dla studentów oraz wszelkich osób nie wymagających przepychu i luksusów. Każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie, dlatego warto przyjechać do Warszawy na weekend, na tydzień, a może i na dłużej…?

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent