Wpisz szukany tekst:

Aktualności

2012-08-22

Zmiana numeru telefonu

Nastąpiła zmiana numeru telefonu portalu Travelrent na 508 552 765

Czytaj więcej »

2011-01-03

Promocja styczniowa!

W nowym roku przygotowaliśmy dla Państwa prezent-niespodziankę.

Czytaj więcej »

2010-12-20

Nowy zestaw atrakcji na mapie

Aby ułatwić Państwu decyzję o wyborze miejsca noclegowego uzupełniliśmy mapę o nowe, użyteczne dla podróżujących miejsca w okolicy takie jak restauracje,kawiarnie, bary,obiekty sportowe i rekreacyjne a także miejsca, które warto zwiedzić.

Czytaj więcej »

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent