Wpisz szukany tekst:

Ciekawostki

2013-01-28

Hotel Bartis *** Feriowanie 2013

Hotel Bartis *** Feriowanie 2013

Czytaj więcej »

2013-01-11

OW Mimoza

OW Mimoza

Czytaj więcej »

2013-01-09

Wieści Bania

Wieści Bania

Czytaj więcej »

2012-02-27

Żywe laboratoria w Kieleckim Parku Technologicznym

Kielecki Park Technologiczny został partnerem międzynarodowego projektu "Central European Living Lab for Territorial Innovation". To sieć różnego rodzaju instytucji i organizacji promujących innowacyjne sposoby badań nowych produktów.

Czytaj więcej »

2010-10-19

„Carpe Diem” Częstochowa

Klub „Carpe Diem” istniejący od roku 2007 mieści się w samym centrum Częstochowy. Miejsce to doskonale wpisuje się w koloryt całego miasta.

Czytaj więcej »

2010-10-19

“Stodoła” Warszawa

Klub „Stodoła” to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc nie tylko w Warszawie, ale w całym kraju. Przez lata istnienia słowo „koncert” przynosi skojarzenia właśnie ze „Stodołą”.

Czytaj więcej »

2010-10-19

„Bellmer Cafe” Katowice

Nowopowstająca Bellemer Cafe ma być kawiarnią wyjątkową. Obdarzona niepowtarzalnym charakterem katowickim, śląskim jak również wybiegającym poza obręb regionu, w którym się znajduje. To miejsce dobre zarówno dla mieszkańców Katowic oraz odwiedzających to miasto.

Czytaj więcej »

2010-10-19

Kino „Muza” Poznań

Muza jest jednym z poznańskich kin studyjnych, które zachowało wygląd i repertuar kina z tradycjami.

Czytaj więcej »

2010-10-19

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Szczeciński Zamek Książąt Pomorskich to nie tylko interesujący obiekt turystyczny, ale również miejsce, w którym można się zetknąć z różnymi dziedzinami kultury.

Czytaj więcej »

2010-10-19

Kazimierz Kraków

Krakowski Kazimierz to jedna z najstarszych dzielnic tego zabytkowego miasta. Nazwa tego urokliwego zakątka pochodzi od imienia samego Kazimierza Wielkiego.

Czytaj więcej »

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent