Wpisz szukany tekst:

Ciekawostki

2010-09-20

"Galeria Kinski" Sopot

Klaus Kinski był jednym z najbardziej oryginalnych aktorów europejskich. Niemiec znany z wybuchowego charakteru urodził się właśnie w Sopocie, gdzie do dziś znajdują się miejsca upamiętniające jego niezwykłą twórczość.

Czytaj więcej »

2010-09-20

"Kino Pionier" Szczecin

Posiadające certyfikat najstarszego kina na świecie „Kino Pionier” jest jednym z najbardziej interesujących kin nie tylko na obszarze Szczecina.

Czytaj więcej »

2010-09-20

"Piwnica Kany" Szczecin

Do niejakiej rzadkości zaliczają się kawiarnie, w których poza tradycyjnym wypiciem kawy można podyskutować o sztuce czy raz na jakiś czas obejrzeć okolicznościową wystawę obrazów.

Czytaj więcej »

2010-09-20

Klub "Kontrasty" w Szczecinie

Każde duże miasto mające ambicje w stworzeniu ciekawej rozrywki swoim mieszkańcom powinno zapewnić im coś więcej niż zwykłe restauracje czy dyskoteki. Gdy Szczecinian spyta się o ciekawe miejsce łączące kilka interesujących aspektów wielu z nich wymieni właśnie „Kontrasty”.

Czytaj więcej »

2010-09-20

Wrocławski ogród japoński

Chcąc chociaż na chwilę przenieść się, do kraju kwitnącej wiśni, nie trzeba od razu kupować biletu do Japonii. Wystarczy, że udamy się do wrocławskiego Ogrodu Japońskiego, będącego żywym elementem japońskiej kultury.

Czytaj więcej »

2010-09-20

Chcesz spędzić aktywnie dzień, wybierz się na poznańską Maltę!

Malta jest jednym z najważniejszych i największych ośrodków rekreacyjno - sportowych w Poznaniu. Kompleks usytuowany jest wokół Jeziora Maltańskiego, który zyskał miano najlepszego toru regatowego na świecie.

Czytaj więcej »

2010-09-07

Smak na zdrowie !

Ludzie mieszkający w dużych aglomeracjach często nie mają czasu na to, by zjeść porządny domowy obiad. Jak sami mówią jedzą na tak zwanym „mieście”. Udając się wszędzie tam, gdzie można zjeść dużo, szybko, a także w miarę tanio - lecz nie koniecznie zdrow

Czytaj więcej »

2010-09-07

Restauracja Futerał Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym brakuje miejsc oryginalnie urządzonych. Miejscowi często narzekają, że nie mają gdzie wyjść w ciągu dnia, napić się dobrej kawy czy herbaty i w spokoju porozmawiać. Z pewnością brakuje restauracji, do których mogliby udać się nie tylko studenci czy też uczniowie.

Czytaj więcej »

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent