Wpisz szukany tekst:

Cena za noc (zł)
od
0
do
0
Do centrum (km)
0
Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
-6oC
2oC
4oC
Powiększ mapę
Pokaż obiekty wg.
kryteriów wyszukiwarki

Zaznaczenie tej opcji spowoduje pokazanie na mapie tylko obiektów spełniających kryteria Wyszukiwarki (po lewej stronie mapy).
Odznaczenie tej opcji spowoduje doładowanie obiektów na obszarze mapy po zmianie jej położenia lub skali.

Noclegi Lublin

Sortuj według:

Hotel Campanile Lublin Lublin

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

1,4 km do centrum

Zapraszamy

Hotel Huzar Lublin

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

2,8 km do centrum

Zapraszamy

"Hotel Przepióreczka" Sp. z o.o. Lublin

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

3,9 km do centrum

Zapraszamy

"Mercure Unia" Hotel Lublin

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

1,7 km do centrum

Zapraszamy

Dom Noclegowy Adria Lublin

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

6,4 km do centrum

Zapraszamy

Hotel Restauracja Focus Lublin

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

4,7 km do centrum

Zapraszamy

Hotel Restauracja Lwów Lublin

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

1,2 km do centrum

Zapraszamy

Lublin Grand Hotel Management Sp. z o.o. Lublin

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

0,9 km do centrum

Zapraszamy

Noclegi Relax Lublin

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

1,2 km do centrum

Zapraszamy

Zajazd Pod Gwiazdami Lublin

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

6,7 km do centrum

Zapraszamy

Lublin

Będąc jednym z największych polskich miast, Lublin pełni funkcję stolicy województwa lubelskiego. Położony na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą, historycznie w Małopolsce, jest głównym ośrodkiem Lubelszczyzny. Miasto jest unikatowym obiektem niezwykle atrakcyjnym turystycznie – w 2007 roku zespół architektoniczno-urbanistyczny Lublina został uznany za pomnik historii. Ponadto przez stolicę Lubelszczyzny przebiega wiele szlaków turystycznych – m.in. Via Regia, Szlak Jagielloński, czy Szlak Chasydzki. Jeżeli chodzi o zaplecze turystyczne, noclegi Lublin zapewniają komfortowy wypoczynek i stoją na wysokim poziomie. Dzięki temu, że Lublin jest jednym z najstarszych miast Polski, można w nim znaleźć materialne pamiątki z różnych epok, począwszy od zarania polskiej państwowości, poprzez romanizm, gotyk, renesans, aż po barok, klasycyzm i modernizm. Wszystkie wspomniane pamiątki minionych dziejów uzupełniają bogate zbiory lokalnych muzeów oraz obfita oferta kulturalna teatrów i kin. Do najcenniejszych zabytków Lublina należą: zabudowa Starego Miasta (kamienice i budowle sakralne), Brama Krakowska, zamek lubelski, kaplica św. Trójcy oraz XIII-wieczny donżon. Inną atrakcją turystyczną są Lubelskie Podziemia. To około 300-metrowa trasa turystyczna biegnąca pod zabudową Starego Miasta w Lublinie. Miasto posiada również wiele obiektów sportowych i miejsc umożliwiających aktywny wypoczynek, a pobliskie zespoły leśne są wręcz wyśmienitym miejscem do pieszych i rowerowych wycieczek rodzinnych. Gorąco zachęcamy do podróży w ten historyczny rejon Polski!

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent