Wpisz szukany tekst:

Cena za noc (zł)
od
0
do
0
Do centrum (km)
0
Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
-1oC
5oC
8oC
Powiększ mapę
Pokaż obiekty wg.
kryteriów wyszukiwarki

Zaznaczenie tej opcji spowoduje pokazanie na mapie tylko obiektów spełniających kryteria Wyszukiwarki (po lewej stronie mapy).
Odznaczenie tej opcji spowoduje doładowanie obiektów na obszarze mapy po zmianie jej położenia lub skali.

Noclegi Opole

Sortuj według:

Dom Wycieczkowy Toropol Opole

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

1,1 km do centrum

Zapraszamy

Hotel Ali-Baba Opole

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

2,9 km do centrum

Zapraszamy

Hotel i Restauracja Weneda Opole

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

0,5 km do centrum

Zapraszamy

Hotel Piast Opole

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

1,1 km do centrum

Zapraszamy

MAŁGORZATA PARCEJ "VILLA PARK" RESTAURACJA-HOTEL Opole

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

5,3 km do centrum

Zapraszamy

Noclegi. Mros Andrzej Opole

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

5 km do centrum

Zapraszamy

Pokoje Noclegowe Ulga Opole

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

3,1 km do centrum

Zapraszamy

Remar Opole

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

3,3 km do centrum

Zapraszamy

Teresa Kasprzyk Villa Przystań Opole

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

4,2 km do centrum

Zapraszamy

Opole

Opole, położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą, jest jednym z najstarszych miast regionu Górnego Śląska, będąc zarazem ważnym ośrodkiem kulturowym i gospodarczym. Miasto obfituje w rozmaite imprezy cykliczne, festiwale i przeglądy sztuki. To właśnie tutaj co roku odbywają się takie wydarzenia jak Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny, Ogólnopolski Festiwal Filmów Niezależnych i wiele, wiele innych. Miłośnikom aktywnego wypoczynku Opole oferuje wiele form spędzania wolnego czasu – znajdują się tutaj baseny, hale widowiskowo-sportowe, hipodrom, kilka stadionów oraz sztuczne kryte lodowisko. Natomiast w pobliskim Krasiejowie można przenieść się w czasie do prehistorii – znajduje się tam bowiem Jura Park, pełen makiet dinozaurów. Jedną z atrakcji parku jest tunel czasu, w którym znajduje się jedyny w Polsce ekran o długości 300 metrów! Obok miejsc uprzyjemniających wolny czas, Opole posiada również wiele godnych uwagi zabytków architektonicznych – znajduje się tu m.in. tysiącletni Kościół Matki Boskiej Bolesnej i św. Wojciecha, Wieża Piastowska czy też Bazylika katedralna Podwyższenia Krzyża Św. Jeżeli natomiast chodzi o bazę noclegową miasta, noclegi Opole charakteryzują się rozpiętością cen i standardów, zapewniając przy tym komfortowe warunki do wypoczynku. Choć powyżej znajduje się zaledwie wycinek bogatej oferty Opola, z pewnością jest to obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty podróżującego po Górnym Śląsku.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent