Wpisz szukany tekst:

Cena za noc (zł)
od
0
do
0
Do centrum (km)
0
Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
3oC
8oC
10oC
Powiększ mapę
Pokaż obiekty wg.
kryteriów wyszukiwarki

Zaznaczenie tej opcji spowoduje pokazanie na mapie tylko obiektów spełniających kryteria Wyszukiwarki (po lewej stronie mapy).
Odznaczenie tej opcji spowoduje doładowanie obiektów na obszarze mapy po zmianie jej położenia lub skali.

Noclegi Zielona Góra

Sortuj według:

DANA**** Hotel & SPA Zielona Góra

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

3,5 km do centrum

Zapraszamy

Qubus Hotel Zielona Góra Zielona Góra

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

0,8 km do centrum

Zapraszamy

Centrum Wyposazenia Gastronomii i Hoteli Gastro-Rodan Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

4,5 km do centrum

Zapraszamy

Hotel Leśny Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

2,3 km do centrum

Zapraszamy

Hotel Śródmiejski Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

0,1 km do centrum

Zapraszamy

Hotelik Przy Kinie Wenus Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

0,4 km do centrum

Zapraszamy

Minihotel Zajazd Zielona Góra

max: 0os.

Pokoje: 0

sypialnie: 0

3,1 km do centrum

Zapraszamy

Ośrodek Wypoczynkowy Leśny S.C.Kołatka Stanisław Truszkiewicz, Katarzyna Truszkiewicz, Ryszard Truszkiewicz Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

1,6 km do centrum

Zapraszamy

PH "MARIA" MARIA ZDANOWICZ Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

2,7 km do centrum

Zapraszamy

POD SOSNAMI KOLLAT MAŁGORZATA Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

3,6 km do centrum

Zapraszamy

Zajazd Rubin Zielona Góra

max: os.

Pokoje:

sypialnie:

4 km do centrum

Zapraszamy

Zielona Góra

Zielona Góra jest prężnie rozwijającym się miastem położonym w zachodniej części Polski. Co ciekawe, mianowana została polską stolicą wina. Jest to jedyne miasto w Polsce o bogatych tradycjach winiarskich, które dziś żyją w historii i kulturze, a w przeszłości obecne były w gospodarce i krajobrazie przestrzennym. Wiąże się z tym organizowane rokrocznie we wrześniu winobranie, będące świętem miejskim. Co roku turystów po Zielonej Górze oprowadza bóg wina Bachus wraz ze swoją świtą. Przyjezdni goście mogą napić się miejscowego trunku, posłuchać muzyki, a także udać się na jedno z teatralnych przedstawień w czasie Winobraniowych Spotkań Teatralnych. W Zielonej Górze znajduje się również Uniwersytet Zielonogórski wnoszący do miasta powiew studenckiego ducha. Do godnych uwagi imprez cyklicznych należy również Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Bogatą ofertę turystyczną miasta poszerza mnogość zabytków - można tu podziwiać m.in. Konkatedrę pw. Św. Jadwigi, Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny, Ratusz, Wieżę Łaziebną i wiele, wiele innych budowli. Liczne parki i skwery powodują natomiast, że osoby poszukujące ciszy i spokoju znajdą tu odpowiednie miejsce dla siebie. Wypoczywając w Parku Piastowskim można nawet cieszyć oko widokiem występujących w nim wiewiórek. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, noclegi Zielona Góra są wspaniałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wysoki standard i komfort wypoczynku w spokojnej okolicy. Całość atrakcji Zielonej Góry dopinają liczne kina, teatry oraz lokalna filharmonia, stanowiąca apetyczny kąsek dla koneserów sztuki.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent