Wpisz szukany tekst:

Cena za noc (zł)
od
0
do
0
Do centrum (km)
0
Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
3oC
8oC
10oC
Powiększ mapę
Pokaż obiekty wg.
kryteriów wyszukiwarki

Zaznaczenie tej opcji spowoduje pokazanie na mapie tylko obiektów spełniających kryteria Wyszukiwarki (po lewej stronie mapy).
Odznaczenie tej opcji spowoduje doładowanie obiektów na obszarze mapy po zmianie jej położenia lub skali.

Noclegi Zielona Góra

Sortuj według:

DANA**** Hotel & SPA ul. Wojska Polskiego 79,
65-762 Zielona Góra
3,5 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Qubus Hotel Zielona Góra ul. Ceglana 14a,
65-211 Zielona Góra
0,8 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Centrum Wyposazenia Gastronomii i Hoteli Gastro-Rodan ul. Mieczykowa 83,
65-012 Zielona Góra
4,5 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Hotel Leśny ul. Sulechowska 39,
65-022 Zielona Góra
2,3 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Hotel Śródmiejski ul. Żeromskiego 23,
65-066 Zielona Góra
0,1 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Hotelik Przy Kinie Wenus ul. al. Konstytucji 3-go Maja 6,
65-803 Zielona Góra
0,4 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Minihotel Zajazd ul. Truskawkowa 1a,
65-129 Zielona Góra
3,1 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Ośrodek Wypoczynkowy Leśny S.C.Kołatka Stanisław Truszkiewicz, Katarzyna Truszkiewicz, Ryszard Truszkiewicz ul. Prosta 53dlok.28,
65-783 Zielona Góra
1,6 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

PH "MARIA" MARIA ZDANOWICZ ul. Jędrzychowska 2,
65-385 Zielona Góra
2,7 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

POD SOSNAMI KOLLAT MAŁGORZATA ul. Jasia I Małgosi 7,
65-012 Zielona Góra
3,6 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Zajazd Rubin ul. Poznańska 26,
65-001 Zielona Góra
4 km do centrum
Lokalizacja

Zapraszamy

Zielona Góra

Zielona Góra jest prężnie rozwijającym się miastem położonym w zachodniej części Polski. Co ciekawe, mianowana została polską stolicą wina. Jest to jedyne miasto w Polsce o bogatych tradycjach winiarskich, które dziś żyją w historii i kulturze, a w przeszłości obecne były w gospodarce i krajobrazie przestrzennym. Wiąże się z tym organizowane rokrocznie we wrześniu winobranie, będące świętem miejskim. Co roku turystów po Zielonej Górze oprowadza bóg wina Bachus wraz ze swoją świtą. Przyjezdni goście mogą napić się miejscowego trunku, posłuchać muzyki, a także udać się na jedno z teatralnych przedstawień w czasie Winobraniowych Spotkań Teatralnych. W Zielonej Górze znajduje się również Uniwersytet Zielonogórski wnoszący do miasta powiew studenckiego ducha. Do godnych uwagi imprez cyklicznych należy również Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Bogatą ofertę turystyczną miasta poszerza mnogość zabytków - można tu podziwiać m.in. Konkatedrę pw. Św. Jadwigi, Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny, Ratusz, Wieżę Łaziebną i wiele, wiele innych budowli. Liczne parki i skwery powodują natomiast, że osoby poszukujące ciszy i spokoju znajdą tu odpowiednie miejsce dla siebie. Wypoczywając w Parku Piastowskim można nawet cieszyć oko widokiem występujących w nim wiewiórek. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie, noclegi Zielona Góra są wspaniałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wysoki standard i komfort wypoczynku w spokojnej okolicy. Całość atrakcji Zielonej Góry dopinają liczne kina, teatry oraz lokalna filharmonia, stanowiąca apetyczny kąsek dla koneserów sztuki.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent