Wpisz szukany tekst:

O nas

TravelRent to nowoczesny portal zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski - ponad 5000 sprawdzonych obiektów. To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać rezerwacji on-line oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.

 

Każdy obiekt noclegowy jest zlokalizowany na aktywnej mapie Polski znajdującej się na stronie głównej i oznaczony ikonką właściwą dla danej kategorii obiektów.

Prezentacja obiektu opiera się na prezentacji poszczególnych pokoi, którymi dysponuje obiekt. Każdy pokój posiada własną, rozbudowaną prezentację.

Użytkownik rezerwuje konkretny pokój. W dokonaniu wyboru ma mu pomóc m.in. wyszukiwarka za pomocą, której może zawęzić kryteria wyszukiwania, a także lista zintegrowanych z mapą użytecznych miejsc w okolicy, które mogą zadecydować o wyborze lokalizacji noclegu.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent