Wpisz szukany tekst:

Strefa dysponenta

Dlaczego warto z nami współpracować ?

Travel Rent to portal informacyjno-promocyjny, który stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w zakresie promowania miejsc noclegowych i zarządzania rezerwacjami, to:

  • nowoczesny system rezerwacji i płatności on-line
  • bezpłatne powiadomienia SMS i e-mail o nowych rezerwacjach
  • możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu
  • bieżący dostęp do statystyk ruchu na stronie
  • gwarancja płatności za dokonaną rezerwację
  • wsparcie techniczne i merytoryczne ze strony zespołu portalu

Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dodać swoją ofertę  noclegową wzbogacając ją o usługę rezerwacji on-line i płatności on-line za dokonaną rezerwację.  Dzięki współpracy z nami możecie Państwo być jednymi z pierwszych, którzy w swojej ofercie dla klientów będą posiadali tak atrakcyjną usługę.
Portal Travel Rent proponuje Państwu współpracę w oparciu o wybór jednego z dostępnych pakietów.
Właściciele obiektów mogą sami zamieszczać swoje oferty  i decydować o ich treści. Każda oferta składa się z podstawowych informacji o obiekcie oraz danych kontaktowych. Pełne ogłoszenie obiektu w ramach pakietów rozszerzonych może zawierać ponad to: opis obiektu, szczegółowy opis pokojów, cennik uwzględniający sezony, promocje i pakiety pobytowe,  galerię ze zdjęciami,wizualizacje wolnych/ zajętych terminów w formie kalendarza, możliwość rezerwacji oraz wiele innych.
Szczegółowy opis proponowanych pakietów znajduje się w zakładce Pakiety.
 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent