Wpisz szukany tekst:

Strefa użytkownika

Naszym głównym celem jest  umożliwienie użytkownikowi  znalezienia najbardziej atrakcyjnego miejsca noclegowego i dokonanie rezerwacji on-line. Co ważne użytkownik nie ponosi żadnych kosztów rezerwacyjnych.
Portal TravelRent oddaje do dyspozycji użytkowników:

  • wyszukiwarkę obiektów noclegowych  z możliwością sprecyzowania  kryteriów wyszukiwania
  • porównywarkę  obiektów wybranych przez użytkownika
  • system rezerwacji on-line  zintegrowany z systemem płatności on-line  (przelewy 24)
  • Planer Pobytu, który pozwala na stworzenie obok miejsc noclegowych listy obiektów, z których użytkownik będzie korzystał w trakcie pobytu.

Portal pozwala także na zapoznanie się z aktualnymi Wiadomościami oraz Kalendarium imprez w danym regionie.
 

Zapraszamy wszystkich użytkowników do współtworzenia portalu. Oddajemy do dyspozycji zakładkę Ciekawostki , gdzie można umieszczać krótkie relacje ze swoich podróży, spostrzeżenia i uwagi pomocne innym użytkownikom ciekawie spędzić czas.

 
Zachęcamy do pozostawienia Opinii o obiektach. Po zakończonym pobycie możecie zostawić swoje opinie o obiekcie, które umożliwią innym Użytkownikom podjęcie decyzji o wyborze noclegu, a Właścicielowi obiektu pozwolą ciągle podwyższać standard świadczonych usług.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent