Wpisz szukany tekst:

Trwa drukowanie dokumentu

Proszę czekać na pojawienie się ustawień drukowania

Planer pobytu

To bardzo praktyczne narzędzie, które ułatwia zaplanowanie podróży na bazie informacji dostępnych w serwisie i indywidualnie dodanych do Planera przez użytkownika. Wybrane obiekty oprócz tego, że są wyświetlane w formie listy w kolejności najpierw obiekty noclegowe, dalej pozostałe atrakcje są też widoczne w formie punktów na mapie, dzięki czemu łatwiej można ustalić np. trasę zwiedzania.Planer pobytu umożliwia ponadto porównanie obiektów noclegowych pod względem ceny, oceny i lokalizacji.

Trwa ładowanie mapy
Jeżeli mapa nie może się załadować
Odśwież mapę
Teraz
Później
Jutro
-6oC
3oC
8oC
 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent