Wpisz szukany tekst:

Lokalizacja apartamentu

2,8 km do centrum

Powiększ mapę

Rezerwacja / Spytaj o dostępność

 *

Lublin

Będąc jednym z największych polskich miast, Lublin pełni funkcję stolicy województwa lubelskiego. Położony na Wyżynie Lubelskiej nad rzeką Bystrzycą, historycznie w Małopolsce, jest głównym ośrodkiem Lubelszczyzny. Miasto jest unikatowym obiektem niezwykle atrakcyjnym turystycznie – w 2007 roku zespół architektoniczno-urbanistyczny Lublina został uznany za pomnik historii. Ponadto przez stolicę Lubelszczyzny przebiega wiele szlaków turystycznych – m.in. Via Regia, Szlak Jagielloński, czy Szlak Chasydzki. Jeżeli chodzi o zaplecze turystyczne, noclegi Lublin zapewniają komfortowy wypoczynek i stoją na wysokim poziomie. Dzięki temu, że Lublin jest jednym z najstarszych miast Polski, można w nim znaleźć materialne pamiątki z różnych epok, począwszy od zarania polskiej państwowości, poprzez romanizm, gotyk, renesans, aż po barok, klasycyzm i modernizm. Wszystkie wspomniane pamiątki minionych dziejów uzupełniają bogate zbiory lokalnych muzeów oraz obfita oferta kulturalna teatrów i kin. Do najcenniejszych zabytków Lublina należą: zabudowa Starego Miasta (kamienice i budowle sakralne), Brama Krakowska, zamek lubelski, kaplica św. Trójcy oraz XIII-wieczny donżon. Inną atrakcją turystyczną są Lubelskie Podziemia. To około 300-metrowa trasa turystyczna biegnąca pod zabudową Starego Miasta w Lublinie. Miasto posiada również wiele obiektów sportowych i miejsc umożliwiających aktywny wypoczynek, a pobliskie zespoły leśne są wręcz wyśmienitym miejscem do pieszych i rowerowych wycieczek rodzinnych. Gorąco zachęcamy do podróży w ten historyczny rejon Polski!

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent