Wpisz szukany tekst:

Lokalizacja apartamentu

1,8 km do centrum

Powiększ mapę

Rezerwacja / Spytaj o dostępność

 *

Szczecin

Szczecin jest jednym z największych i najstarszych miast w Polsce oraz stolicą województwa zachodniopomorskiego. Ponad tysiącletnia historia sprawia, że stał się ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturowym i turystycznym regionu. Warto zatem poszukać dobrego noclegu Szczecin i zawitać tutaj na dłużej. Do najciekawszych zabytków miasta należy Zamek Książąt Pomorskich, pozostałości umocnień miejskich – Baszta Siedmiu Płaszczy, bogato zdobione bramy miejskie oraz kościoły: św. Jana Ewangelisty, św. Piotra i św. Pawła, bazylika św. Jakuba. Na uwagę zasługują też rezydencje, m.in. Pałac pod Głowami, Pałac Klasycystyczny, Pałac Joński, a także kamienice – Loitzów oraz Domki Profesorskie. Osobom kochającym przyrodę spodoba się fakt, że na terenie Szczecina występuje wiele rozległych terenów zielonych w postaci lasów, parków oraz zieleńców. Stanowią one wyśmienite miejsce do przejażdżek rowerowych i pieszych spacerów. Spacer można z powodzeniem kontynuować na szczecińskich bulwarach, z których najpopularniejsze to: Bulwar Maurycego Beniowskiego, Droga Siedmiu Młynów oraz Rynek Sienny. Dodatkowym atutem miasta jest położenie nad jeziorem Dąbie, które poszerza gamę atrakcji o żeglarstwo i inne sporty wodne. Jeżeli chodzi o zaplecze hotelowe, noclegi Szczecin umożliwiają udany wypoczynek w komfortowych warunkach. Ceny i standardy noclegów różnią się między sobą, co umożliwia wybór najlepszej dla siebie opcji. Szczecin stanowi więc bardzo ważny punkt na mapie turystycznej Polski i jest miastem godnym odwiedzenia!

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent