Wpisz szukany tekst:

Lokalizacja apartamentu

304,1 km do centrum

Powiększ mapę

Rezerwacja / Spytaj o dostępność

 *

Kielce

Urok i piękno Kielc tkwi w ich położeniu – miasto znajduje się bowiem w sercu Gór Świętokrzyskich i jest znakomitym miejscem dla spragnionych wrażeń turystów. Kielce przecina niewielka rzeka Silnica, będąca prawostronnym dopływem Bobrzy. Na terenie miasta znajduje się szereg rezerwatów przyrody ożywionej i nieożywionej, m.in.Kadzielnia, Karczówka, Ślichowice, Wietrznia, Biesak-Białogon. Ponadto granice administracyjne miasta obejmują sporą część Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego. Historycznie i kulturowo Kielce leżą w północnej Małopolsce, w ziemi sandomierskiej. Charakterystyczną mową tego regionu jest tzw. gwara kielecka, którą posługują się mieszkańcy południowej i środkowej części regionu. Zdecydowanie największą atrakcją miasta i regionu jest mnogość szlaków turystycznych – idealnie nadających się do wędrówek rowerowych i pieszych. Trasy posiadają zróżnicowane poziomy trudności, jednak każda z nich dostarcza wielu pozytywnych wrażeń i daje możliwość podziwiania piękna lokalnej przyrody. Przed przyjazdem do Kielc warto znaleźć dobre miejsce noclegowe dla siebie. Noclegi Kielce zapewniają komfortowy wypoczynek i zadowolą zarówno osoby lubujące w luksusie jak i te, które nie wymagają najwyższych standardów. Kielce stanowią wyśmienite miejsce do wypoczynku dla całej rodziny i są obowiązkowym punktem podróży dla osób chcących zasmakować w Górach Świętokrzyskich.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent