Wpisz szukany tekst:

Lokalizacja apartamentu

2,9 km do centrum

Powiększ mapę

Rezerwacja / Spytaj o dostępność

 *

Białystok

Zapraszamy do odwiedzin miasta Białystok - administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum Podlasia. Białystok znajduje się w obszarze określanym jako „zielone płuca Polski”, którego dużą część stanowią tereny zielone, lasy, parki i skwery. Tworzy to bardzo specyficzny i zdrowy mikroklimat, który idealnie nadaje się do odpoczynku i relaksu. W obrębie Białegostoku dwa rezerwaty przyrody, a aglomeracja miejska sąsiaduje z Narwiańskim Parkiem Narodowym – takie usytuowanie rezerwatów przyrody w bezpośrednim sąsiedztwie miasta jest unikatowe. Noclegi Białystok oferują odwiedzającym komfortowe warunki do wypoczynku – zarówno dla miłośników luksusu i wysokich standardów, jak i osób poszukujących taniego noclegu. Również miłośnicy sportu i aktywnego wypoczynku znajdą tu coś dla siebie – istnieją tu cztery stadiony, baseny , korty tenisowe a samo miasto stanowi świetną bazę wypadową do wycieczek pieszych i rowerowych po okolicznych lasach oraz łąkach. W Białymstoku odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalne i sportowe. Do najciekawszych można zaliczyć Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich, Podlaski Festiwal Krótkich Filmów Niezależnych czy też Festiwal Piosenki Żeglarskiej Kopyść. Dodatkowo miasto posiada drużynę piłkarską – Jagiellonię Białystok – której mecze uświetniają weekendy oferując oglądającym spora dawkę emocji. Warto zatem przejrzeć dostępne noclegi Białystok, zarezerwować jeden i zawitać w Białostockie rejony – to znakomity pomysł na wypoczynek i relaks na łonie natury.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowanym o zmianach w ofercie, nowościach i promocjach mających miejsce w naszym portalu dołącz do newslettera!

TravelRent to nowoczesny portal  zawierający bogatą bazę miejsc noclegowych na terenie całej Polski.
To przestrzeń stworzona dla osób poszukujących miejsca noclegowego i chcących dokonać  rezerwacji on-line  oraz właścicieli obiektów, którzy na naszym portalu mogą zamieścić swoją ofertę.
czytaj więcej »

TravelRent  oferuje wszystkim użytkownikom dostęp do szerokiej bazy miejsc noclegowych, umożliwia zapoznanie się z ich szczegółową ofertą, porównanie wybranych obiektów i dokonanie rezerwacji i płatności on-line.

 
czytaj więcej »

Właściciele obiektów noclegowych korzystając z portalu TravelRent mogą samodzielnie zamieszczać swoje oferty i dysponować nimi w ramach serwisu.  Mają zapewnioną możliwość nadzorowania, modyfikowania rozliczania i analizy rezerwacji dokonanych za pośrednictwem portalu.

czytaj więcej »

Copyrights © 2010 Travelrent